695 900 900 biuro@cckutno.pl

Nadchodzi czwarta generacja luksusowych kamperów Concorde CHARISMA!

W SPRZEDAŻY OD PAŹDZIERNIKA!

Kochani nadchodzą PREMIERY NA 2022! Oto czwarta generacja luksusowych kamperów Charisma, bestsellera od Concorde!

Nowego Charisma IV z podwoziem Iveco Daily i lepszym niż dotychczas sprzętem, będziemy mieć w sprzedaży już od października!

W sprzedaży od października!

NOWY MODEL CHARISMA IV W CENTRUM CAMPINGOWYM JUŻ W PAŹDZIERNIKU!

ZAPYTAJ NAS O SZCZEGÓŁY!

W nowym roku modelowym Concorde zadbał o rozwój swojej bestsellerowej serii Charisma. Na 2022 producent proponuje ulepszoną czwartą generację – Charisma IV. Po całkowitym remoncie jest to jedna z niezwykłych nowości w segmencie luksusowych samochodów kempingowych.

Co nowego w Concorde Charisma IV?

  • Zdejmowana kierownica dla jeszcze łatwiejszego obracania siedzenia kierowcy.
  • Duża podwójna podłoga z dostępem (od zewnątrz) do dwóch przestrzeni ładunkowych, która została przejęta ze starego modelu i nadal jest bardzo praktyczna. Ci, którzy chcą, aby była jeszcze bardziej stylowa i elegancka, mogą zdecydować się na opcjonalnie dostępne bezzamkowe klapki zewnętrzne z czujnikiem dotykowym.
  • Luksusowa kuchnia i łazienka, gwarantujące największą wygodę mieszkania. Opcjonalna zmywarka sprawia, że irytujące zmywanie naczyń na wakacjach to już przeszłość. Natomiast duża lodówka (177 l z serii 10 Dometic), nad którą znajduje się kuchenka mikrofalowa znacząco podnoszą komfort przygotowywania posiłków. Z kolei, w (dużej!) łazience można poczuć prawdziwy hotelowy klimat. W Charisma IV znalazła się możliwość zamontowania deszczownicy oraz podłączonego do podgrzewacza ciepłej wody Alde, grzejnika na ręczniki.
  • Atrakcyjny wygląd zewnętrzny. Nowa generacja kamperów Charisma przejmuje dopracowany styl topowej linii Concorde Centurion. Wyjątkową elegancję kampera podkreślają bezramowe okna boczne w kabinie, zaokrąglone profile ramy dachu (ze zintegrowaną markizą) oraz nowe listwy progowe. Najważniejsze cechy tylnej części to bagażnik z pochylonymi elementami oświetleniowymi, atrakcyjny tylny spojler ze zintegrowanym systemem kamer, pomocne oświetlenie cofania (światła robocze) i trzecie światło hamowania na środku tylnej ściany.

Kampery Concorde w Centrum Campingowym

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.