695 900 900 biuro@cckutno.pl

kamper Concorde CHARISMA 860 LI – CENTURION Style

Model z MAKSYMALNYM WYPOSAŻENIEM!

Kampery CHARISMA IV symbolizują wszystkie wartości, które Concorde wyznaje w swojej filozofii: innowacyjność, jakość i pasję. Świadczy o tym najnowocześniejsza i innowacyjna technologia pojazdów, luksusowe i praktyczne wyposażenie, a także wzorowe rzemiosło i jakość materiałów. Nowa, czwarta generacja CHARISMA ucieleśnia zaawansowany design, inteligentną technologię oraz bezkompromisowy komfort.

CHARISMA IV to nowy lider w branży, pod względem stylu oraz niedościgniony wzór dla luksusowych samochodów kempingowych lub tzw. jachtów lądowych.

2 150 000.00 

Układ wnętrza

kamper Concorde CHARISMA 860 LI – CENTURION Style

Informacje dodatkowe

Opis produktu

Co nowego w Concorde Charisma IV?

  • Zdejmowana kierownica dla jeszcze łatwiejszego obracania siedzenia kierowcy.
  • Duża podwójna podłoga z dostępem (od zewnątrz) do dwóch przestrzeni ładunkowych, która została przejęta ze starego modelu i nadal jest bardzo praktyczna. Ci, którzy chcą, aby była jeszcze bardziej stylowa i elegancka, mogą zdecydować się na opcjonalnie dostępne bezzamkowe klapki zewnętrzne z czujnikiem dotykowym.
  • Luksusowa kuchnia i łazienka, gwarantujące największą wygodę mieszkania. Opcjonalna zmywarka sprawia, że irytujące zmywanie naczyń na wakacjach to już przeszłość. Natomiast duża lodówka (177 l z serii 10 Dometic), nad którą znajduje się kuchenka mikrofalowa znacząco podnoszą komfort przygotowywania posiłków. Z kolei, w (dużej!) łazience można poczuć prawdziwy hotelowy klimat. W Charisma IV znalazła się możliwość zamontowania deszczownicy oraz podłączonego do podgrzewacza ciepłej wody Alde, grzejnika na ręczniki.
  • Atrakcyjny wygląd zewnętrzny. Nowa generacja kamperów Charisma przejmuje dopracowany styl topowej linii Concorde Centurion. Wyjątkową elegancję kampera podkreślają bezramowe okna boczne w kabinie, zaokrąglone profile ramy dachu (ze zintegrowaną markizą) oraz nowe listwy progowe. Najważniejsze cechy tylnej części to bagażnik z pochylonymi elementami oświetleniowymi, atrakcyjny tylny spojler ze zintegrowanym systemem kamer, pomocne oświetlenie cofania (światła robocze) i trzecie światło hamowania na środku tylnej ściany.
Wyposażenie dodatkowe
Wyposażenie standardowe

Zadzwoń