695 900 900 biuro@cckutno.pl

Kamper na zimę Dethleffs

Kampery na zimę od Dethelffs

Z kamperami Dethleffs, nawet największy mróz to żadna przeszkoda w zimowym wypoczynku.

Przemyślana konstrukcja kampera!

→Doskonała izolacja ścian, wysoce oddychające materiały i dobra wentylacja zapewniają doskonały klimat w pomieszczeniu.

→Tam, gdzie jbyło to możliwe, zaprojektowano układy z grzejnikiem w części mieszkalnej, aby zapewnić lepszą dystrybucję ciepła.

→Dodatkowo Dethleffs stawia na przemyślaną konstrukcję i innowacyjną technologię opartą na ponad 89-letnim doświadczeniu w budowie pojazdów rekreacyjnych.

Więc, jeśli chcesz cieszyć się ciepłym i przytulnym zimowym urlopem, odporne na zimę kampery Dethleffs z podwójną podłogą i ogrzewaniem ciepłą wodą są doskonałą opcją – podobnie jak pakiety Winter Comfort z ogrzewaniem ciepłym powietrzem, z którymi każdy samochód kempingowy Dethleffs będzie odporny na zimę!

+Zimoodporność w standardzie! Dla fanów zimowego caravaningu, którzy regularnie podróżują w mroźnych temperaturach, polecamy kampery odporne na zimę, które w standardzie mają podwójną podłogę takie jak ESPRIT, czy Globetrotter XLi.  W tych pojazdach rury i zbiornik na wodę są poprowadzone wewnątrz ogrzewanej przestrzeni magazynowej, aby chronić je przed mrozem. Promieniujące w ten sposób ciepło służy również jako efektywne ogrzewanie podłogowe.

W tych pojazdach rury i zbiornik na wodę są poprowadzone wewnątrz ogrzewanej przestrzeni magazynowej, aby chronić je przed mrozem. Promieniowanie cieplne służy również jako efektywne ogrzewanie podłogowe.

Zobacz jak działa system ogrzewania ciepłą wodą ALDE oraz system wentylacji powietrza AirPlus: