695 900 900 biuro@cckutno.pl

Kamper odporny na zimę Hobby

„Zimoodporne” kampery Hobby

Z marką Hobby nie zmarzniesz! W standardzie dostaniesz pełne wyposażenie kampera, m.in dach i podłogi z tworzywa TWS, które doskonale chronią Twój mobilny dom przed wpływem warunków zewnętrznych.

Dach i podłogi kampera powstały z tworzywa TWS, które doskonale chronią Twój mobilny dom przed wpływem warunków zewnętrznych.

Dach i podłoga z tworzywa TWS↓

Podłoga pokryta jest odporną na działanie warunków atmosferycznych izolacją cieplną XPS i warstwą tworzywa TWS, co zapewnia doskonałe parametry izolacyjne.

Podłoga z izolacją cieplna XPS↓

Podwójnie przeszklone i przyciemnione okna są wyjątkowo odporne na odkształcenia powstające na skutek niskich i wysokich temperatur. Izolują od hałasu na zewnątrz i zapewniają trwałą ochronę przed wilgocią. Zamki bezpieczeństwa stanowią skuteczną ochronę przed włamaniem.

Wysokiej jakości okna w zabudowie↓

We wszystkich samochodach kempingowych Hobby zbiornik na nieczystości jest zamontowany pod podłogą a umieszczony jest w odpornej na uszkodzenia, ogrzewanej i izolowanej skrzynce. Zasuwa spustowa wody odpływowej znajduje się w ogrzewanej części zbiornika.

Izolowany i ogrzewany zbiornik na ścieki↓

Ogrzewanie zapewnia przyjemną temperaturę wnętrza i ciepłą wodę. Po ustawieniu żądana temperatura utrzymywana jest na stałym poziomie. Nawiewy ciepłego powietrza dbają o jego równomierne rozprowadzanie w pojeździe.

Ogrzewanie ciepłym powietrzem z bojlerem ciepłej wody TRUMA combi 6↓

 Zawór spustowy bezpieczeństwa automatycznie opróżni bojler w przypadku wystąpienia przymrozków. Odpływ pozostanie drożny a z aopatrzenie w wodę będzie wciąż zapewnione.

Łatwo dostępny zawór czujnika zamarzania↓

Zbiornik świeżej wody jest chroniony przed mrozem i bezpiecznie zainstalowany pod siedziskiem. Dzięki temu kran spustowy jest łatwo dostępny i umożliwia dokładne oczyszczanie zbiornika.

Łatwo dostępny zbiornik świeżej wody↓

W pojemnych skrzynkach zmieszczą się bez problemu aż dwie butle gazowe. Mechanizm wysuwania ułatwia ich wymianę.

Praktyczny wyciąg na butle gazowe↓

W kuchni zapewniony jest wygodny dostęp do rozdzielacza gazu.

 

Centralny rozdzielacz gazu w kuchni↓