695 900 900 biuro@cckutno.pl

Kampery ESPRIT.

Kampery Dethleffs ESPRIT
– odświeżony wygląd i nowe funkcjonalności w 2021!

Esprit od zawsze łączył nowoczesny design z komfortem na najwyższym poziomie. W nowym roku modelowym lśni zupełnie nowym blaskiem, ponieważ został całkowicie omieniony. Jego podstawa oparta na najwyższej wartości i trwałości, która została osiągnięta dzięki technologii Lifetime-Plus pozostoje bez zmian. Nowością jest wygląd i nowe elementy wyposażenia. Wyjątkową zaletą jest nowa, ładowna podwójna podłoga, która oferuje nie tylko dużo miejsca do przechowywania, ale również sprawia, że Esprit jest jeszcze doskonalszym kamperem całorocznym, jescze bardziej odpornym na ziomwe warunki.

Nowe kampery z erii Esprit przyjmują pełne wdzięku, wyraźne i płynne linie, co jest szczególnie widoczne w aerodynamicznym przodzie i lekko cofniętej tylnej części modeli zintegrowanych.

Nowe kampery Dethleffs Esprit Dethleffs
– gustowna podróż na wysokim poziomie!

Technologia nadwozia Dethleffs LifetimePlus gwarantuje długowieczność i optymalną ochronę, a tym samym najwyższą możliwą stabilność całego pojazdu. Oznacza to, że Esprit pozostaje lojalnym i bezproblemowym towarzyszem wakacji przez wiele lat.

Standardowe 140 KM sprawia, że podróżowanie Espritem jest przyjemne, a wysokiej jakości fotele w kabinie kierowcy, które można dopasowywać, gwarantują naprawdę komfortowe wrażenia. Ponadto wszystkie standardowe elementy bezpieczeństwa, takie jak ABS, ESP, ASR, Hill Holder i Hill Descent Control są standardem na pokładzie. Wnętrze odświeżonego Esprita prezentuje się jako otwarte i pełne świeżego, nordyckiego stylu. Dzięki naturalnym elementom, pomimo nowoczesnego wzornictwa emanuje domową przytulnością.

W razie potrzeby nowego Esprita można zamówić w wariancie z pakietem Gran Turismo Esprit GT. Pakiet Gran Turismo obejmuje szeroką gamę wyposażenia specjalnego i elementów stylistycznych, które sprawiają, że podróżowanie jest jeszcze wygodniejsze i bardziej eleganckie. Do wyboru są wersje na zewnątrz w kolorze białym lub czarnym. Komponenty, takie jak 16-calowe aluminiowe felgi, deska rozdzielcza z aluminiowymi aplikacjami i fotele kapitana z huśtawką pneumatyczną czynią z GT klejnot o sportowym wyglądzie. Dla zwiększenia komfortu dostępna jest automatyczna klimatyzacja, tempomat, duże okno dachowe i luksusowa wersja panelu sterowania na pokładzie.

Nowy Esprit jest dostępny w czterech układach, z których wszystkie mają 7,81 m długości, 233 cm szerokości i 304 cm wysokości. Wszystkie modele mają technicznie dopuszczalną masę całkowitą 4,25 tony, aw razie potrzeby można je załadować do 4,5 tony. Modele oferują do wyboru dwa pojedyncze łóżka i dwa łóżka typu queen-size, z których każdy różni się układem grupy siedzeń.

Przegląd modeli 2021:

ESPRIT – kampery Dethleffs:

Esprit | I 7150-2 DBL

szczegóły

DMC: 4250 – 4500 kg

MIEJSCA: 4

DŁUGOŚĆ: 781 cm

WYSOKOŚĆ: 298 cm

SZEROKOŚĆ: 233 cm

Zobacz więcej →

Esprit | I 7150-2 EB

Esprit | I 7150-2 DBM

szczegóły

DMC: 4250-4500 kg

MIEJSCA: 5

DŁUGOŚĆ: 781 cm

WYSOKOŚĆ: 298 cm

SZEROKOŚĆ: 233 cm

Zobacz więcej →

Esprit | I 7150-2 EBL

szczegóły

DMC: 4250-4500 kg

MIEJSCA: 4

DŁUGOŚĆ: 781 cm

WYSOKOŚĆ: 298 cm

SZEROKOŚĆ: 233 cm

Zobacz więcej →

Zobacz kampery Dethleffs ESPRIT:

Wyświetlanie jednego wyniku