695 900 900 biuro@cckutno.pl

Dethleffs GLOBETROTTER – nowość 2022!

Nowy Dethleffs Globetrotter XLI – nowy design, nowe wyposażenie, nowe funkcje!

Globetrotter XLI po raz kolejny prezentuje się jako pionier wzornictwa i funkcjonalności w rodzinie Dethleffs. W roku modelowym 2022 ten zintegrowany samochód kempingowy w klasie premium będzie miał nie tylko całkowicie nowy wygląd zewnętrzny, ale także nową aranżację przestrzeni mieszkalnej i liczne innowacyjne cechy funkcjonalne

Całkowicie przeprojektowana tylna część nadwozia z wyraźnymi krawędziami, wąską listwą świateł tylnych i dynamicznym dyfuzorem na dolnej krawędzi, nawiązuje do aktualnych trendów w motoryzacji. Po raz pierwszy w Globetrotterze XLI zaprezentowano schowki bez uchwytów oraz tylne klapy garażowe z funkcją „push-to-open” – z pomysłowymi, wewnętrznymi zawiasami. Dzięki nim nowe bramy garażowe oraz klapy schowków nie wymagają w ogóle klamek ani ograniczników klap, co umożliwia uzyskanie bardzo gładkiej powierzchni ściany zewnętrznej.  Natomiast zamykanie i otwieranie odbywa się za pomocą centralnego zamka.

Przestrzeń mieszkalna w Globetrotterze XLI jest przyjazna i jasna. Wzornictwo i wystrój pomieszczeń zostały nowocześnie zaaranżowane. We wnętrzach zastosowano zredukowaną paletą kolorów, jasne powierzchnie i eleganckie akcenty w szarościach. Dotychczasowa podłużna kanapa naprzeciwko grupy siedzeń w kształcie litery L, została zastąpiona wielofunkcyjnym kredensem z wysuwaną poduszką siedziska dla gości. W pełni wyposażona, profesjonalna kuchnia posiada blat roboczy wykonany z materiału typu solid surface. Z kolei, najnowsza generacja kompozycji świetlnejLight Momentsrozciąga się na czterech poziomach sufitu, ściany, podłogi oraz poziomu funkcjonalnego wyczarowując odpowiedni nastrój świetlny dla każdej sytuacji w salonie lub sypialni.

Premiera systemu „Dethleffs Connect„!  Po raz pierwszy Dethleffs wyposaża kampery Globetrotter XLI w systemDethleffs Connect, który umożliwia inteligentne sterowanie i monitorowanie lodówki, ogrzewania i oświetlenia za pomocą centralnego wyświetlacza lub aplikacji na smartfona.

Kamper z najwyższej półki: Globetrotter XLI I marki Dethleffs. Klasa Premium, w pełni uzasadniona przez zastosowane ekskluzywne rozwiązania technologiczne oraz luksusowe wnętrze, zapewnia komfort i bezpieczeństwo zbliżone do domowego. Zawsze ciepły, idealny na zimowy kemping, dzięki innowacyjnemu ogrzewaniu ciepłej wody ALDE, które tworzy przyjemną atmosferę jak w domu- pracuje bez nadmuchu powietrza (świetny dla alergików!), dodatkowo podgrzewając silnik za pomocą zintegrowanego wymiennika ciepła co zmniejsza zużycie paliwa i na odwrót ciepło silnika wspomaga system ogrzewania wewnątrz.  Uzupełnieniem systemu ALDE są: podgrzewana, podniesiona podłoga zapewniająca ochronę przed mrozem, rur i zbiorników wodnych, przy okazji pełniąca funkcję ogrzewania podłogowego oraz rura gorącej wody zainstalowana w desce rozdzielczej.

Przegląd modeli 2022 – kampery Dethleffs Globetrotter XLI:

ZINTEGROWANY

Globetrotter XLI 7850-2 DBM

ZINTEGROWANY

Globetrotter XLI 7850-2 EB

Kampery Dethleffs GLOBETROTTER XLi Edition 90 – skontaktuj się z nami, zrobimy dla Ciebie najlepszą ofertę w Polsce!