695 900 900 biuro@cckutno.pl

Zimowy kamper HYMER

Zimowy kamper od HYMER

Marka Hymer to prawdziwy specjalista od niskich temperatur. Wszystkie kampery Hymer są całoroczne i przystosowane do warunków zimowych!

HYMER poddaje swoje pojazdy rygorystycznej procedurze testowej III stopnia (zobacz tutaj). Odbywa się to w firmie Truma w Monachium w przypadku systemów ogrzewania ciepłym powietrzem oraz w chłodni ALDE w Szwecji w przypadku systemów ogrzewania kampera ciepłą wodą.

Kampery Hymer konstrukcja PAUL

W 1978 roku firma HYMER wprowadziła opatentowaną konstrukcję PUAL, która gwarantuje wszystkim kamperom HYMER wyraźną przewagę jakościową pod względem stabilności (nadwozia) i izolacji. Doskonała izolacja pianki PU o zamkniętych porach gwarantuje przyjemne temperatury przez cały rok i niskie zużycie gazu zimą – taka izolacja termiczna ścian odpowiada standardowej ścianie z cegieł o grubości 80cm!

Do tego dochodzą przemyślane rozwiązania w zakresie klimatyzacji, takie jak izolowane instalacje serwisowe i zbiorniki, podgrzewana deska rozdzielcza, podgrzewane zewnętrzne schowki i okna z podwójnymi szybami. Wyrafinowany system ogrzewania ciepłą wodą i wentylacji oraz unikalna technologia klejenia HYMER sprawiają, że każdy kamper Hymer nadaje się na każdą pogodę.

Zimowy kamper Hymer  pozwala cieszyć się śnieżnym zimowym krajobrazem z przytulnego, ciepłego wnętrza, niezależnie od tego, jak zimno jest na zewnątrz.