159 777
2023

Szczegóły

 • Marka
 • Model
  Moho
 • Rok produkcji
  2023
 • Stan
 • DMC DMC
  Kg
 • Kolor
 • DMC Długość (cm)
  cm
 • Ilość miejsc do spania

Opis

DOM MOHO o powierzchni 35m2 ( nie jest wymagane pozwolenie na budowę ), jest spełnieniem wizji modułowego obiektu przyszłości, o bardzo szerokich możliwościach konfiguracji wnętrza, pozwalających aranżować jego przestrzeń wg. najbardziej wysublimowanych potrzeb i docelowych funkcji.

 

Prezentowany dom posiada dodatkowe wyposażenie takie jak :
IZOLACJA PŁYTA PIR
STOLARKA OKIENNA PCV 3 SZYBY + DRZWI PREMIUM
WITRYNA PEŁNA TRZYSZYBOWA
INSTALACJA RTV/INTERNET
RYNNY LEŻĄCE Z ŻYGACZAMI

Ponadczasowy design
Smukła i elegancka bryła, symetryczna architektura, wzbogacona dyskretnymi detalami, tworzą nieprzeciętną i ponadczasową całość. W te pieczołowicie zaprojektowane ramy wkomponowaliśmy takie materiały jak drewno oraz tynk naturalny, dodające niewątpliwie charakteru bryle budynku. Naszym celem jest zbliżenie produktu do natury, wkomponowanie go w otoczenie oraz dostarczenie unikalnych wrażeń estetycznych użytkownikowi – obcowania z naturą w nowoczesnym i ponadczasowym wydaniu.
Taka kompozycja zadowoli nawet najbardziej wymagającego mieszkańca. Ciebie również.
Materiały konstrukcyjne i architektoniczne
Kluczem do solidnego domu jest jego dobrze zaprojektowana i pieczołowicie wykonana konstrukcja. Rama domów MOHO została zrealizowana zgodnie z certyfikowanymi standardami wytrzymałościowymi dającymi, nawet po kilkunastu latach eksploatacji, poczucie bezpieczeństwa, trwałości oraz jakości.
Dobierając materiały wykończeniowe, hołdowaliśmy przede wszystkim wizji bliskości z naturą, jednocześnie podążając za współczesnymi trendami architektonicznymi i projektowymi. Nasze obiekty mogą być wykończone eleganckim i ciepłym termodrewnem, dodającą industrialnego klimatu blachą lub trwałą i elegancką płytą cementową.
Wybór to kwestia gustu, Twojego gustu.

Wnętrze – ergonomia i minimalizm
Dom mobilny MOHO, ze względu na swoje naturalne ograniczenia przestrzenne, wymagał holistycznej wizji użytkowej wnętrza. Szukając inspiracji oraz optymalnych rozwiązań zaczerpnęliśmy z japońskiego minimalizmu, który świetnie gospodaruje niewielkie przestrzenie. Wnętrza inspirowane tym stylem nie przytłaczają ilością form oraz są stonowane kolorystycznie, dzięki czemu skutecznie wyciszają oraz harmonizują emocje.
Personalizacja wnętrza i przeznaczenia
Kreując koncepcję domu MOHO postawiliśmy na jego multifunkcjonalność, będącą pochodną potrzeb użytkowych. Wnętrze może zostać zaaranżowane nie tylko jako przestrzeń typowo mieszkalna, z kuchnią, salonem czy wydzieloną sypialnią. Oddajemy do dyspozycji nabywcy również moduły zaprojektowane pod typowe biuro, zapewniające wysoki komfort pracy. Dom może pełnić również funkcję rekreacyjną, dostosowaną do użytkowania sezonowego lub całorocznego.
Personalizacja nie odnosi się tylko do wnętrza, ale może zostać rozszerzona o przyszłe potrzeby użytkownika. Konstrukcja pozwala na łatwą rozbudowę poziomą oraz pionową, dostarczającą dodatkowej powierzchni mieszkalnej, biurowej czy rekreacyjnej, zgodnie z zasadą dopasowania do bieżących potrzeb.

Dom do obejrzenia na naszym oddziale w Kutnie

Wyposażenie


Warning: Attempt to read property "term_id" on array in /home/users/chlebny/public_html/hosting/centrumcampingowe.pl/wp-content/themes/boxcar/template-listings/single-listing/features.php on line 15
General

 • Warning: Attempt to read property "name" on array in /home/users/chlebny/public_html/hosting/centrumcampingowe.pl/wp-content/themes/boxcar/template-listings/single-listing/features.php on line 67

Wymiary

 • Długość (cm)

Lokalizacja

CENTRUM CAMPINGOWE KUTNO

Dudki 5c, 99-300 Kutno
695 900 900
697 900 900
biuro@cckutno.pl

CENTRUM CAMPINGOWE POZNAŃ

ul. Głogowska 415, 60-004 Poznań
698 800 400
biuro@ccpoznan.pl

CENTRUM CAMPINGOWE WARSZAWA

ul. Połczyńska 122, 01-304 Warszawa
535 666 999
biuro@ccwawa.pl

CENTRUM CAMPINGOWE GDYNIA

ul. Gdyńska 75, 80-297 Miszewko koło GDYNI
735 700 900
biuro@ccgdynia.pl